كدخبر: ۱۰۱۶۳
تاريخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
در مراسم کلنگ زنی عملیات اجرایی طرح تکمیلی تامین آب شرب لاهیجان مطرح شد :
فرماندار لاهیجان : پروژه رینگ گزاری یکی از موارد زیر بنایی شهرستان لاهیجان است / دستگاه های زیربط جهت اتمام پروژه عزم خود را جزم کنند / مدیر منابع آب لاهیجان : نیازمند همکاری شهرداری و اداره راه برای اتمام پروژه هستیم
کلنگ پروژه رینگ آبرسانی شهر لاهیجان با حضورسرپرست فرمانداری لاهیجان زده شد.
به گزارش " لاهیگ " امروز شنبه، کلنگ پروژه رینگ آبرسانی شهر لاهیجان با حضور جانبازی سرپرست فرمانداری لاهیجان زده شد.

امیر جانبازی ‌در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف از اجرای پروژه فوق بخشی از طرح تامین آب آشامیدنی شهر لاهیجان در راستای افق طرح سال ۱۴۲۰ می‌باشد.

وی افزود: پروژه رینگ گزاری یکی از موارد زیر بنایی شهرستان است که بسیار برای مردم حاضر اهمیت است.

جانبازی در پایان تاکید کرد: دستگاه‌های ذیربط جهت رفاه حال مردم، عزم خود را جزم کرده تا هرچه سریعتر پروژه فوق به اتمام برسد.

مدیر منابع آب شهرستان لاهیجان نیز در این مراسم گفت: چهارکیلومتر باقی مانده از 14کیلومتر طرح تامین آب شرب شهر لاهیجان برای تامین آب مطمئن بخشی از مناطقی که با کمبود آب شرب مواجه هستند با حضور سرپرست فرمانداری و جمعی از مسوولان این شهرستان آغاز شد.

محمدمهدی اکبری با اشاره به این که طرح مذکور با اعتبار 54میلیارد ریال از مخزن 15هزار مترمکعبی تامین آب شروع می شود و در اطراف شهر لاهیجان ادامه پیدا می کند که براساس برنامه تا آذر ماه سال آینده به اتمام خواهد رسید که با کامل شدن این حلقه ،آبرسانی به شهر لاهیجان کامل می شود.

وی خاطرنشان کرد: این طرح در راستای تامین آب شهرستان های لاهیجان ، لنگرود ، سیاهکل و آستانه اشرفیه از سدمخزنی شهربیجار اجرا می شود .

وی گفت: عملیات اجرایی این طرح شامل لوله گذاری ، نصب شیر و فلکه و احداث مخزن زمینی است .

وی اظهارداشت:با توجه به اینکه اجرای این طرح در حاشیه شهر و اطراف آن انجام می شود که مستلزم کندوکاری در داخل و حاشیه شهر و جاده هایی مسیر است و برای اینکه طرح زودتر به بهره برداری برسد نیازمند همکاری شهرداری و اداره راه با نیروهای اداره منابع آب شهرستان دارد.

وی از مسئولان و نیروهای این ادارات خواست در این امر مهم با نیروهای منابع آب شهرستان همکاری لازم را داشته باشند.


نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"