كدخبر: ۱۰۱۶۱
تاريخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
شنیده های " لاهیگ " :
موج تغييرات در گيلان ادامه دارد / جابجایی در منطقه آزاد / نمایندگان دولت در شهرستان ها شرق گیلان به چه کسانی خواهد رسید / انتصابات در استانداری ادامه دارد ...
پس از حضور مصطفی سالاری در استان گیلان به عنوان جوانترین استاندار کشور ، تغییر و تحولات بسیاری در استان گیلان انجام گرفت که در ادامه همگام سازی دولت در استان گیلان موج جدید تغییرات و انتصابات در منطقه آزاد انزلی ، استانداری ، فرمانداری ها و ادارات کل را به گوش میرسد .
طبق شنیده های " لاهیگ " از منابع موثق محسن باقري چناري و مسعود هراتيان فيناليست هاي نهايي مدير عاملي منطقه آزاد انزلي هستند و به زودي تصميم نهايي برای مهمترین مرکز اقتصادی استان گیلان اعلام خواهد شد و از سوی دیگر رضا مسرور مدير عامل فعلي منطقه آزاد انزلي نیز به زودي رييس سازمان سرمايه گذاري كشور خواهد شد .


اعضاي هيّئت مدیره منطقه آزاد انزلي نیز بدون تغییر نخواهند ماند و به زودی هرمز رباني فعال سياسي استان به عنوان هيّئت مديره موظف و وحيد طالب پور با اين سمت خداحافظي خواهد كرد

همچنین شنیده میشود آقاي محمدولي روزبهان رييس سابق سازمان چاي بزودي در تهران صاحب منصب ملي خواهد شد .

از سویی دیگر هم شنیده ها حکایت از این دارد شعبانپور چندين مرحله از استاندار تقاضاي بازنشستگي كرده است و انگیزه ایی برای ادامه  فعالیت در معاونت عمرانی را ندارد بزودي جاي خود را به مهندس خاوري و يا اوسط مقدم خواهد داد.

از شرق گیلان و شهر لاهیجان نیز به گوش می رسد، حسني پور و اسماعيل پور  ماراتنی را برای سکانداری فرمانداری لاهیجان با حمایت برخی رسانه ها آغاز کرده اند  که تا این لحظه پرونده هيچكدام برای تهران فرستاده نشده است.البته حضور حسنی پور به دلیل اختلاف اقوام درجه یک وی با نماینده شهرستان ، در فرمانداری لاهیجان بعید به نظر می رسد

همچنین از لنگرود  هم شنیده ها حکایت از سکانداری مازيار سيد نژاد (مدير كل روستايي فعلي استانداري ) براي فرمانداري لنگرود است و گويا ديداري بين لاهوتي و سيد نژاد نیز در این مورد انجام شده است .

فرشاد شريفي فعال سياسي و اجتماعي نیز به عنوان جوانی دیگر راهی بخشداری رحيم آباد خواهد شد تا قول استاندار برای استفاده از جوانان کامل تر شود .

همچنین پس از انتقال سیدنژاد به فرمانداری لنگرود از علي فتح الهي به عنوان جايگزين سيد نژاد در جايگاه مدير كل روستايي نام برده می شود.

همچنین چندی پیش این پایگاه خبری شنیده های خود را از انتصابات جدید در چندین حوزه اعلام نموده بود که اکثرا محقق شده بود ( اینجا ببینید )
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"