كدخبر: ۱۰۱۴۵
تاريخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
سکان هدایت اداره ورزش و جوانان لاهیجان به چه کسی خواهد رسید؟
بعد از انتصاب صادقی رییس اداره ورزش و جوانان لاهیجان به عنوان سرپرست معاونت ورزشی اداره کل، سکان این اداره در لاهیجان همچنان خالی مانده است.
به گزارش " لاهیگ " به نقل از خزرانلاین، بعد از اینکه مریم بخشی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان انتخاب شد در اولین اقدام، ابوالفضل صادقی رییس اداره ورزش و جوانان لاهیجان را به سمت معاونت ورزشی انتخاب کرد.

این اعتماد اگرچه قابل تحسین است ولی باعث شد لاهیجان خالی از یک رییس توانمند باشد و اکنون که حدود یک ماه از این انتخاب می گذرد برخی امور این اداره ابتر باقی مانده است، به هر حال فعالیت های معاونت اداره کل بسیار گسترده است و کمتر مجال پاسخگویی به نیازهای اداره یک شهرستان را می دهد.

البته صادقی با حفظ سمت در لاهیجان، سرپرستی معاونت ورزشی را بر عهده گرفت و عقلانی نیست تا قبل از صدور حکم معاونتش، برای لاهیجان رییس انتخاب کرد، با این حال شنیده ها حاکی است برخی چهره های ورزشی خود را برای حضور در لاهیجان آماده کرده و در حال رایزنی هستند.

رضا مودبی رییس سابق اداره ورزش رودسر، یکی از گزینه های نزدیک به این مهم است، وی که در روزهای پایانی مدیریت رهنما، بخاطر وجود ادعاهایی مبنی بر فعالیت برای مدیرکلی، شبانه از سمتش عزل شد، پیش تر ریاست اداره ورزش و جوانان لنگرود و حتی معاونت ورزشی اداره کل در زمان بابایی را نیز برعهده داشته است.

مرتضی مسرور، رقیب رهنما در کسب سکان هدایت اداره کل ورزش نیز که بیش از چهار سال است به گوشه ای از اتاق فکر این اداره کل منتقل شده بود نیز در تقلای کسب این عنوان است.

البته ابراهیم مهربان، سهیلا یاور مسرور ، رضا خلیلی فر و حسن آموزگار نیز کسانی هستند که نامشان برای این اداره مطرح شده است و باید منتظر ماند و دید بعد از صدور حکم معاونت صادقی؛ اقبال کدام یک از این افراد برای کسب سکان هدایت اداره ورزش و جوانان لاهیجان بلند است.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"