كدخبر: ۱۰۱۳۸
تاريخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان در جلسه شورای اداری لاهیجان :
باید در دوران خدمت خود اثر ماندگار به جا بگذاریم
جمشیدنژاد با بیان اینکه راه مقابله با محدودیت و تحریم ها افزایش انسجام داخلی است، تصریح کرد: وحدت و انسجام داخلی سد محکمی در برابر آسیب‌ها خواهد بود.

به گزارش " لاهیگ " جمشیدنژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان در جلسه شورای اداری لاهیجان با تاکید بر لزوم صداقت کاری گفت: مردم اگر تلاش، جدیت و صداقت را در مدیران ببیند حتی چنانچه نتوانیم به نتیجه مطلوب دست یابیم از ما راضی خواهند شد.


وی از عملکرد فرماندار، شورای تامین، نیروی انتظامی و شهردار لاهیجان برای شادی و نشاط اجتماعی در شهرستان لاهیجان و پخش مسابقات تیم ملی فوتبال برای عموم مردم تقدیر کرد و افزود: درخواست پخش این مسابقات پس از درخواست شهرستان به حضور دکتر سالاری استاندار گیلان تقدیم شد و ایشان در کمترین زمان با این درخواست ها به جهت افزایش نشاط و شادابی اجتماعی موافقت کردند.

جمشیدنژاد با بیان اینکه تغییر و تحولات به سرعت در حال انجام است، یادآور شد: باید در دوران خدمت خود اثر ماندگار به جا بگذاریم و بیشتر از گذشته برای رفع مشکلات تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه راه مقابله با محدودیت و تحریم ها افزایش انسجام داخلی است، تصریح کرد: وحدت و انسجام داخلی سد محکمی در برابر آسیب‌ها خواهد بود.

معاون استاندار گیلان تصریح کرد: با روند معمولی نمی توان مشکلات مردم را رفع کرد و نیازمند تلاش بیشتر و گسترده تر داریم.


نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"