كدخبر: ۱۰۰۴۹
تاريخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
send ارسال به دوستان
print نسخه چاپي
در صورت تصویب در کارگروه اشتغال استان؛
یک هزار و ۴۶۰ فرصت شغلی در لاهیجان ایجاد می شود
فرماندار لاهیجان گفت: تا به امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان تعداد ۲۴۷ طرح در قالب بسته‌های اشتغال (فراگیر و روستایی) بااعتباری به مبلغ بیش از ۷۱۳ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال تصویب و جهت بررسی نهایی به دبیرخانه استان ارسال‌شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری لاهیجان، کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان  ظهر امروز به ریاست مهندس جانبازی برگزار گردید.


سرپرست فرمانداری لاهیجان در این جلسه گفت: طرح هایی به کارگروه اشتغال استان ارسال شده که در صورت تصویب، برای حدود یک هزار و ۴۶۰ نفر در شهرستان فرصت شغلی ایجاد می شود.

وی گفت: تا به امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان تعداد ۲۴۷ طرح در قالب بسته‌های اشتغال (فراگیر و روستایی) بااعتباری به مبلغ بیش از ۷۱۳ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال تصویب و جهت بررسی نهایی به دبیرخانه استان ارسال‌شده است.

جانبازی افزود: از تعداد طرح‌های ارائه شده به دبیرخانه  ۱۴۶ طرح با اعتبار  ۲۹۴میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال از سوی استان تصویب و به بانک های عامل معرفی شده است.

گفتنی است جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان حسب دستور سرپرست فرمانداری لاهیجان تا رسیدن به نتیجه نهایی در هفته سه روز جهت بررسی طرح ها تشکیل می‌گردد.
نام:
ايميل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"